+90 (262) 751 02 73

Hakkımızda

hakkimizda-savas-branda

Hakkımızda

Savaş Branda, geniş ve farklı alanlara hitap edebilen tente (güneşlik ve yağmurluk) ve branda sistemlerinin dizayn, üretim ve montajını yapmaktadır.

Genellikle özel üretim açılır kapanır tenteler, kasetli tenteler, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri, sabit modern dış cephe tenteleri, branda-çadır sistemleri, çeşitli koruyucu örtü sistemleri ve fotoselli kapı sistemleri yapmaktadır.

Her bir tente değişik spot lambaları ve de değişik tür motor sistemleri ile daha özel hale getirilebilir. Bunun yanında her bir ürün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk ve farklı desen üretim şekli seçeneği ile özelleştirilebilir.

Vizyonumuz

Savaş Branda 1985 yılından beri sizlerle hizmet vermektedir.Uzman kadrosu, tecrübeli teknik birimi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Savaş Branda daima en iyi hizmet ve en kaliteli ürünü sunmaktadır.

Savaş Branda dünyadaki en iyi ürünlerin ve en son teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak konseptini sürekli geliştiriyor.

Müşterilerinin yalnız şuan ki değil gelecekteki beklentilerini karşılayacak yaklaşım ile yeni çözümler oluşturmaya devam ediyor. Savaş Branda sunduğu hizmetler ile sizlere her durum için bir çözüm üretmektedir.

Branda ve Çeşitleri

Gebze, Darıca, Çayırova ve Çevre bölgelerinin uzun zamandır Branda konusunda bir numaralı yardımcısı olduk. Müşteriye Özel Brandalar, Tır v.b araçlar için Brandalar, Saha Muhafaza…

-Devamını Oku

Çadır ve Çeşitleri

Günümüzde oldukça yaygın olarak her alanda tercih edilen Çadırlar konusunda tecrübeli ve uzman personelimiz siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getiriyor…

-Devamını Oku

Tente ve Çeşitleri

Özellikle görünüm olarak şık ve modern sunumlar sunan Tente konusunda müşterilerimizin talep ve isteklerini yerine getirirken, müşteriye özel tasarımlar hazırlıyoruz. Özel tente…

-Devamını Oku

Özel Tip İmalat

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken, özel istek ve taleplerini karşılamak bizim için büyük zevktir. Özel tasarımlar’da tecrübeli kadromuz ile taleplerinizi karşılarken…

-Devamını Oku

İş Politikamız

Müşteri Memnuniyeti 100%
Son Teknoloji Ürünler 100%
7/24 Destek ve İletişim 100%
Zamanında Teslimat 100%
Ürün Garantisi 100%
Dürüstlük ve Güven 100%

Neden biz?

7/24 Destek ve İletişim

Müşterilerimizin taleplerini yerine getirirken, oluşacak herhangi bir problem ve durumlarda en kısa zamanda çözüm üretir ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına çalışırız. Müşterilerimizin mesai saatleri içerisinde ürün desteği, sipariş takibi ve teknik yardım isteklerini yerine getirirken, her an ulaşılabilir olmak için uğraşırız. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizi de memnun eder.

Son Teknoloji Ürünler

Savaş Branda olarak; müşterilerimize daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunmak adına gelişen teknolojileri takip ederek, yeni ürünler ve teknolojiler hakkında bilgi sahibi olup, müşterilerimize son teknolojilere uygun ürünler sunarız. Gelişen teknolojilerin müşterilerimize kazandıracağı farklılık ve kolaylık düşünülerek hazırlanır.

Zamanında Teslimat

Tüm çalışmalarımız müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek adına, talep edilen işlerimizde kısa zamanda çözümler üretip, müşterilerimizin işlerini yerine getirmek için özveriyle çalışırız.

Belirtilen süre zarfında tüm işlerimiz için sözümüzde durur zamanında teslimatı gerçekleştiririz.

Dürüstlük ve Güven

Firmamızın bugüne kadar gelmesi ve gelişmesi; Dürüst, Çalışkan ve Güven veren hizmetleridir. Referanslarımız gün ve gün artarken, bölgemizin Branda, Çadır, Tente ve Özel İmalatlarını en iyi kalite ve ekonomik çözümlerle ihtiyaçlarını karşılamak görevimizdir. Firmamız; tüm çalışanlarımızın ve iş ahlakımızın “Müşteri Memnuniyeti” üzerine kurulu olduğunu bilir bu düzeyde çalışma politikası üretir.